вівторок, 27 січня 2015 р.

Скарбничка. Листівочка для близнят

Привіт, привіт!!!
Як ви, мої любі? - МИ недуже добре, прихворіла я з дівчатками - легка застуда, але приємного мало!!! А з хороших новин - ми повернулися до дому, УРА!!!! Якось виділю хвилинку і напишу пост з фотками нашого ремонту)))
А сьогодні покажу скарбничку для дівчинки, яку робила з паперу від Скрапберріс. Вийшла вона справді дівчачою рожевою з квіточками, перлинками, стрічками. Зі скарбничкою беру участь у завданні №25 Будь яка робота з паперу від Скрапберріс.

Нещодавно знайома попросила мене зробити листівочку для хлопчиків-близнят. Мене дуже здивувало, адже замовлення на листівки бувають в край рідко!!! А ще було дуже цікаво, що це має бути листівка для близнят... Знайшла малюночок, як на мене, дуже відповідний даній темі і відштовхуючись від нього компунувала. Вийшло простенько, але мені подобається!!! Дуже став в нагоді папір і висічки від Штампувальні, знову приєднуюсь до компанії Друзів.тут видно мої обновочки - дірокол від МС листочки і чорнилка Дістрес


Спинку листівочки оформила за допомогою штампу від Скрапберріс, трохи розмалювала його, щоправда недуже вдалось, бо малеча постійно шарпала мене, а тут треба спокій і час)))

і кишенька для грошового подарунку

Ось такі справи!!!
Дякую, що заходите в гості!!!
Люблю, цілую!!!
ДО нових робіт;)

6 коментарів:

 1. Чудові роботи!Обожнюю дитячу тему))))
  Одужуйте і не хворійте!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую!!! От видно постійних читачів, хоч і з нових, а завжди є хвилинка для пари слів!!! Дуже тішить, щиро дякую!!!

   Видалити
 2. як кррасиво вийшло!!!!
  Здоров*ячка вам!!!

  ВідповістиВидалити
 3. Діаночко, чудова скарбничка - ніжна, без купи зайвого декору. І листівка дуже мила вийшла))) Одужуйте швидше!

  ВідповістиВидалити