четвер, 9 червня 2016 р.

Album Baby Boy

Привіт, мої любі ПЧілки!!!
Як приємно бачити, що число прихильників зростає!!! Дуже вдячна, що ви зі мною!!!
Давненько нічого не публікувала, бо працювала над альбомом для подруги-одногрупниці. Сьогодні вона вже отримає його в руки, а поїхав альбомчик аж у Херсон і я не дочекаюся відгуків!!!
Альбом робила з набору паперу, висічок, епоксидних наклейок і фішок колекції Baby Boy від мого улюбленого виробника СкрапМір. Розмір альбому 20*20 см. використала заготовку від ФабрикиДекору   , 11 розворотів вміщує 74 фото + є кишеньки для різних записочок і для додаткових фото. В ході роботи спробувала різні цікавинки такі, як "конструкція водоспад", рамочки, гармошки і т.п.
В комплект до альбому зробила ще скарбничку з тійєї ж колекції паперу.
І вперше мені закортіло відзняти на відео мою роботу, за що наперед прошу вибачення. Річ в тім, що я досі не можу розібратися з планшетом донечки і досить важко однією рукою знімати, а іншою показувати всі нюанси і при цьому малеча ганяє навкруги))) Відео більш технічне просто аби показати всі приховані елементи, тому строго не судіть і дивіться Без звуку)))
Тож беріть філіжаночку кави/чаю вмощуйтесь зручніше і приємного перегляду!!!
Фоток буде багато;)
трішки деталейСкарбничка для найдорожчих речейІ відео огляд альбому:З альбомчиком беру участь у завданні Сови від ЧБ СкрапПуговка


В завданні Детское від ЧБ shabby-scrap


На разі певно зроблю вимушену невеличку перерву у зв'язку зі змінами в моєму житті про які розповім згодом;)
Дякую, що ви зі мною, дякую за ваші коментарі!!!
Люблю вас мої ПЧілки!!!

4 коментарі: