понеділок, 16 травня 2016 р.

Казка

Привіт, мої дорогесенькі!!!
Не хвилюйтеся, сьогодні скарбничок не буде;)
Цієї неділі нам пощастило погуляти на весіллі. Запросили нас за тиждень, тому особливо часу на підготовку не було. Тому я швиденько перебирала в голові варіанти для подарунку нареченим. Гроші грошима, а хотілось аби в них залишилось щось на згадку про цей день (про нас). Ощадкнижку вирішила не робити, адже немала картинок підходящих і друкувати теж не було на чому. Перебравши свої запаси, я знайшла дерев'яну рамку для картини (колись придбала для оформлення вишивки) і набір паперу Скрапберріз For wedding, таким чином вирішила зробити рамку для першого сімейного фото.
Як ніколи, ця робота мені далась важко, хоча композицію склала доволі швидко, але  до останнього мене мучили сумніви чи варто дарувати таку рамку, можливо вона недостатньо гарна. З цією рамкою я замучила всіх!!! (Особлива подяка, моїй скрап-подружці Оксанці-Подолянці, за терпіння і підтримку!!!) Останнє слово було за коханим, який додав мені впевненості.Надихнулась на створення цієї роботи завданням Казка від Київський СкрапКлуб
троянди, дівчина-наречена і книжка, схожа на весільне запрошення;)
Кожна дівчина мріє про своє весілля, про свою казку, а весільні фото ще довгі роки будуть нагадувати про той чудовий день!!!
 

Весілля було чудове!!! Але був один факт, який мене дуже вразив: папір, який лежить в основі рамки, бежевого кольору, був точнісінько таким, як стіни в бенкетному залі і з таким же візерунком. Чесно скажу, що це все випадково, адже я вперше була в тому ресторані))) Фоторамка і конверт для грошей (не сфоткала) виявились в стилістиці весілля)))


5 коментарів:

  1. Геть сумніви! Робота чудова -ніжна, вишукана і небанальна. Мені дуже подобається!

    ВідповістиВидалити
  2. Диана, рамочка очень нежная и аккуратная. Спасибо, что учасвтвуете в задании от КСК.

    ВідповістиВидалити
  3. Для каждой девушки свадьба - это сказка, спасибо от КСК!

    ВідповістиВидалити