пʼятниця, 28 жовтня 2016 р.

Halloween

Привіт, привіт, мої любі!!!
Знову я до вас з роботою, яка зовсім непритаманна мені. От ніколи не робила нічого до свята Хеловіну, а тут надивилася на чудові роботи Тані sonatajoy і вирішила спробувати  щось створити. В запасах вже давненько лежав чіпборд від ScrapBox, а тут і привід з'явився - в Марінки на танцях буде тематичне заняття, всі мають прийти в костюмах, а так як донечка любить свого тренера, вирішили зробити листівку і привітати його.
Всі певно помітили, що останнім часом набирає популярності 3D ефект і в роботах часто зустрічаються об'ємні кубики, які вистрибують з роботи. От і я вирішила йти в ногу з тенденціями в скрапі і додала родзинку до своєї листівки;) На тему Хеловіну саме те, що треба - з листівки неочікувано щось вистрибує)))
Сама листівка досить проста, адже головне в ній - це кубик. Для фону використала аква чорнила,а чіпборд покрила деко глазурю від ФабрикикДекору.
Обережно, далі дуже багато фоток;)
І коротеньке відео ( не судіть строго, знімала на телефон)
А це моя Марішка підбирає образ на танці


Приєднуюсь до тематичного завдання від ScrapBoxПоки, що все. Попереду вихідні, тому бажаю Вам їх гарно провести;)

1 коментар:

  1. Какая яркая, интересная работа!! Интерпретация темы удалась на все 100!) Спасибо за Ваше участие, команда дизайнеров ScrapBox!

    ВідповістиВидалити