пʼятниця, 22 січня 2016 р.

Валентинкоманія...

... ще один пост на сьогодні буде сповнений почуттів!!! Незабаром День Закоханих хтось скаже, що то не наше свято, а я твердо заявляю, що це свято точно Моє!!! Саме 14 лютого 2007 року мій коханий чоловік освідчився мені і запропонував стати його дружиною))) Тож згадуючи цей день, мене переповнюють почуття і спогади!!!
Вчора ввечері на хвилі емоцій я натворила валентинок, називається відірвалась по повній і трішки вгамувала свою пристрасть до штампування. Перед Новим Роком мені пощастило виграти штампи від janesdoodles і зараз вони стали в нагоді, якість суперова і працювати з ними одне задоволення!!! Також в роботі використала улюблені штампи до Дня Валентина від cherrylana - шрифт, розмір просто ідеальні!!!
З валентинками беру участь в завданні Так сладко від СкрапЕго, надихнулась палітрою і звісно ж різноманіттям сердечок;) і завдання Крилаті фрази - Пристрасть від АртКлубу.На останок ще покажу магніт. Давно я їх не робила, скучилась і якби була магнітна стрічка, то певно б одним не обійшлося;)

Приєднуюсь до галереї Штампувальня, використала папір їхнього виробництва.


Все показала, багато не говорила, тепер можна відпочити і до нових проектів;)
Гарного вам настрою і натхнення!!!

3 коментарі:

 1. Прекрасные валентинки! Яркие и стильные)
  Спасибо от ЧБ Lesia Zgharda!

  ВідповістиВидалити
 2. Очень красивые валентинки! Спасибо, что делитесь своими работами в нашей галерее, Lesia Zgharda!)

  ВідповістиВидалити
 3. Такі милі і стильні валентинки, лаконічні і нічого лишнього! Дякуємо за участь у завданні блогу Арт Клуб UA!

  ВідповістиВидалити