вівторок, 1 грудня 2015 р.

Марафон "Даруємо світло". Етап 3

Привіт, мої любі!!!
Вітаю вас з Першим Днем Зими!!!! Яким видався цей день у вас? - В нас сьогодні було все: лапатий сніг, дощ, сонце і вітер, але вітер то м'яко сказано, бо зносило з ніг і на моїх очах в магазині зірвало шмат прозорого шиферу... Ось такий от початок зими!
Добігає завершення марафон від Штампувальні "Даруємо світло", ОЕ цього етапу є крила або серце. Чесно скажу, що цей етап мені дався важко, але кидати марафон на останньому етапі не хотіла!!! Тож на світ з'явилась зовсім нетрадиційна новорічна листівка, адже відсутня будь-яка новорічна атрибутика, єдине що дає натяк на Новий Рік - напис (штампик від Штампувальні). Цього разу відійшла і від червоного кольору - за основу взяла картон чудового синього кольору. Трохи штампів, чорнил і листівка готова;)

 

Мишенят розмальовувала акварельними олівцями

 Фото всіх листівок створених в рамках марафону


А цими книжечками мої донечки вирішили поділитись з іншими дітками. Невеличке доповнення до листівок.

Зі своїми мишенятами вирішили приєднатись до завдання Мешок Подарков від ФабрикиДекору, мене надихнули подарунки!!! Хоч і незвичний подарунок, але й сир для когось є найкращим подарунком;) До речі мишенята покриті клей-глосі від Фабрики, дуже часто ним користуюсь і дуже задоволена!!!Приєднуюсь до завдання грудня Новорічні вітання зі штампами від Штампувальні


Так як листівка без звичної новорічної атрибутики, то приєднуюсь до завдання "Креативный Новый Год" від ЧБ Скрапоголики .


 Шкода. що марафон добіг кінця, але ще більш шкода, що до нього приєдналося зовсім мало людей. Хоч Штампувальня й оголосила про цукерку для підтримки проекту, але більшість записались лише на подарунки і до проекту не долучились... Я не вважаю себе майстром скрапбукінгу і мені ще є багато над чим працювати, але бажання подарувати крихту щастя і казки для дітей, було головним мотиватором!
Творіть казку для себе, для близьких і навіть для незнайомих вам людей!!!

10 коментарів:

 1. Спасибо за участие от Скрапоголиков, и с наступающими праздниками!

  ВідповістиВидалити
 2. Які симпатичні мишенята!! Дякую за участь у завданні TM Lesia Zgharda і бажаю всього найкращого в Новому році!

  ВідповістиВидалити
 3. Добавьте пожалуйста баннер задания Скрапоголиков)

  ВідповістиВидалити
 4. До чего же милые мышата!) Очень красиво получилось
  Спасибо от Lesia Zgharda

  ВідповістиВидалити
 5. Как мило, прелестно!)Спасибо от Lesia Zgharda

  ВідповістиВидалити
 6. Классные мышки!!! Спасибо от ЧБ Lesia Zgharda!

  ВідповістиВидалити