вівторок, 18 серпня 2015 р.

Романтичний настрій

Привіт, привіт!
Я знову з вами!!! Останнім часом зовсім не маю вільної хвилинки, то замовлення доробляла, то займалась розкладанням речей. Ми вже по розбігались всі по своїх кімнатах - дівчатка мають свою дитячу кімнату, ми з коханим, нарешті, маємо свій куточок, і саме головне Кухня!!! Я готую в дома і ми всі разом насолоджуємось спільними сніданками, обідами і вечерями - це так чудово!!! Хоча кухня незавершена і стоять старі меблі, але то все дрібниці в порівнянні з радощами спільних сімейних обідів;)
Мене вже переслідує думка, що я ніколи не наведу порядок в домі, бо тільки розберусь з одним, як виникає інше, не говорячи вже про прибирання. Я цілісінькими днями ходжу все складаю, а мої помічниці, з успіхом, розносять свої речі по всіх кімнатах....
Тепер в мене виникла нагальна потреба мати власний, хоча б маленький, але стіл. Треба ж десь працювати! Є комп'ютерний стіл, але тут і чоловік працює, а мені треба лише Моє робоче місце, де можна все залишити і воно ні куди не дінеться. Ще я дуже хочу кудись поїхати, байдуже куди аби за межі міста і відволіктись від буденності!!!
Щось я сьогодні розговорилась, перейдемо до діла. Покажу вам Ощадкнижку для молодят, знову в стилі "Love is...", але в іншій кольоровій гамі. Робила з паперу Скрапберріз "Весілля", дуже розкішно виглядає на світлі зі своїм переливом кольору.  На створення роботи надихнуло завдання "Свадебный переполох" від ЧБ Ванильные мечты і скетч від СК АртУголок. Ну, а тепер до перегляду:Сподіваюсь, що не втомила вас своєю балаканиною;) Дуже рада вас бачити в себе і читати ваші коментарі!!!
Люблю! Цілую!

5 коментарів:

 1. Ванильное спасибо за участие в нашем задании! Очень красивая работа!

  ВідповістиВидалити
 2. Интересная работа!!! Ванильное спасибо!!!

  ВідповістиВидалити
 3. Ванильное спасибо за участие в нашем задании! Альбом получился очень романтичным!

  ВідповістиВидалити
 4. Спасибо за участие в задании блога АртУголок!

  ВідповістиВидалити
 5. Романтичная штучка получилась! Спасибо за внимание к заданию блога "АртУголок"

  ВідповістиВидалити