вівторок, 21 липня 2015 р.

Розіграш карамельки

Привіт, мої найрідніші ПЧілки!!!
От відразу видно подружок, які мене читають!!! Я зовсім не засмучуюсь від малої кількості, адже дівчатка-майстрині, які читають мою писанину, коментують роботи - найкращі!!! ..і ваша думка для мене дуже важлива!!!
Для початку покажу вам кілька фото карамельки.
Тортик і вміст, але обов'язково туди ще щось смачненьке потрапить;)а ще покажу вам фото подаруночка, який я майже сама собі зробила, тобто я вибрала в магазині, а коханий мовчки розрахувався;)


Казочка, яку написав Кузьма і яка увійшла до цієї книги - неймовірна, обов'язково буду читати її для донечок!!! Дуже цікаво читати також спогади мами, такі теплі і сповнені любові!!!

Ще розповім вам про святкування, хоча не зовсім святкування, адже я не святкувала)) Ранок неділі розпочався з дзвінків-поздоровлень, привітання від мами чоловіка і донечок. Потім прогулянка по крамницях в пошуках подарунків для мого татка, в якого теж цього ж дня День Народження, і подарунку для похресниці. Не в спіла я повернутись до дому, як мала гостей на порозі - двоюрідна сестричка забігла на тортик;)
А потім ми з коханим залишили дівчаток на бабусю і поїхали в затишний ресторанчик нашого міста, де на одинці повечеряли і просто поспілкувались - це найкраще святкування!!! Сидіти в двох, розмовляти, їсти смачні страви і ні про що не турбуватись - саме цього мені так не вистачало!!!
Але вечір на тому не скінчився, адже вдома ще чекала сестра чоловіка з сімєю - святкування продовжилось...

Та годі розповідей, перейдемо до суті - до кого ж поїде смаколик?
А під номером 3 - це Ліда!!! Вітаю!!!
Чекаю адресу для відправлення можна в контакті або на пошту;)

Дякую, мої любі, що ви в мене є і надихаєте на нові роботи!!!

4 коментарі:

 1. Класно ти День народження провела, молодець))) А якщо ще прийдеш до мене в гості або просто сходиш зі мною на каву, то будеш вдвічі молодець! Дякую за розіграш і вітаю Лідочку з перемогою)

  ВідповістиВидалити
 2. от тобі й на! прогавила... тож вітаю З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ із запізненням! :) Гарний пакунок для цукерки - оригінально!

  ВідповістиВидалити
 3. Ааа, кусок тортика мій- можна сказати побувала теж на ДН)))
  Гарних тобі вражень не тільки в твоє свято!
  Ну і доведення краси в домі;)))

  ВідповістиВидалити
 4. Автор видалив цей коментар.

  ВідповістиВидалити