середа, 9 квітня 2014 р.

Перший розворот

Усім привіт!!!
Як у вас справи? Ми з малечою зараз багато часу проводимо на дворі - насолоджуємось весною у всій її красі. Малеча з задоволенням вивчає навколишній світ, дуже любить квіти, тож на прогулянці ми маємо перенюхати всі квіти;)
В hsm стартував другий етап СП тематичний альбом, на даному етапі робимо перший розворот, використовуємо стрічки\шнурочки і робимо розкладушечку\секретик.
Я нагадую, що це мій перший альбом, тому дуже суворо не судіть;) Розмір майбутнього альбому 15*20см. - чудово підходить для мого набору паперу, аби було менше відходів Перша сторіночка - знайомство і місце для запису важливих даних про власницю альбому. Друга сторіночка містить розкладушечку для додаткових фото і кишеньку. Все дуже просто, можливо з часом навчусь робити більш складніше і цікавіше...

Дякую, що завітали!!!
Чекайте нових сторіночок;)

9 коментарів:

 1. Дианочка, ты молодчина!!!! Такой хорошенький альбом получается, яркий, жизнерадостный:)) И главное-очень аккуратный!)) Я думаю, с каждым разворотиком ты будешь делать всё сложнее и многослойнее-это всегда приходит с опытом))) Очень гармонично ты всё разложила, всё на своих местах-мне нравится!!!)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Яночка, дякую!!! Навіть неочікувала тих відгуків - по сто разів все перекладала з місця на місце)))

   Видалити
 2. Дуже мило вийшло))) Лаконічно та зі смаком. Це папір Лесі Згарди? Дуже цікаво подивитись на нього в роботі. Чекаю на нові розвороти))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую!!! Так, папір від Штампувальні - дуже гарний, легко з ним працювати. А кулінарний набір взагалі неперевершений!!!

   Видалити
 3. Красивый разворот!:))) Такой жизнерадостный и яркий!:))))

  ВідповістиВидалити
 4. Навіть не скажеш, що це перший альбомчик - надзвичайно красиво виходить!

  ВідповістиВидалити
 5. Миленькие , нежный !
  Диана , поздравляю , ты выиграла ещё и Конфетку у Даши :) http://darinacard.blogspot.ru/2014/05/blog-post_9.html

  ВідповістиВидалити
 6. Дівчатка, всім щиро дякую за коментарі і теплі відгуки!!!

  ВідповістиВидалити