неділя, 2 лютого 2014 р.

Корона для принцеси і Проект Скрап-кухня

Привіт, привіт!!!
Сьогодні певно буде багато слів...
Марішка моя дуже любить корони, але ті, що продаються - пластмасові і швидко ламаються. Тому вона постійно просить купити їй нову. Зараз модно робити різну фотобутафорію і от я вирішила поєднати приємне з корисним: зробила корону для моєї принцеси, яка Чудово підійде для святкування її Дня Народження. Щоправда з пропорціями недуже вгадала, можна меншу робити. Ще можливо зроблю для її подружок, але вже менші корони. Корону прикріпила на заколочку для волосся аби зручно було одягати її. Основа картон, залишки скрап-паперу, мереживо, квіточки, напівперлинки, метелики і глітер (Марінка наполягла аби корона сяяла).
 
Початок цього року в мене ознаменувався проектами. Я вже беру участь в проекті Вишивка і Скрапбукінг, зараз вишиваю зайчика. І от в ЧБ HSM стартував новий проект під назвою Скрап-Кухня з Нютою. Ну, немогла я пройти повз, адже дуже люблю творчість цієї майстрині. А тут така нагода повчитись. До того ж в мене вже давно лежать заговленні листочки для кулінарчика.
На першому етапі готуємо всі необхідні матеріали. Позбирала все, що було в моїх запасах, ще треба буде докупити синтепон і магнітну стрічку.
 
папір ще залишився з минулого разу і ще на запас підготувала декілька листків AmericanCraft
 
листки-заготовочки і вирізалочки

 
тканинка на обкладинку (ще незнаю яку обрати), картинки, які були в запасах (немаю кольорового принтеру і неможу надрукувати нових, а в фотосалон якось незручно йти друкувати малюночки); брадсики, підвісочки, єдиний кулінарний штамп і клей.
 

Ось такі заготовочки, сподіваюсь мені вистачить.

 
Ось такі справи. Зараз дуже хвилююь через Марінку, адже святкування під загрозою через її стан здоров*я. А вона ж так чекає свого свята...
 
Гарного вам настрою!!!
І Будьте Здорові!!! 
 

1 коментар: